پزشکی و مشاوره پزشکی

شما می توانید با دریافت وقت قبلی و یا تماس از مشاوره تلفی پزشکان مجموعه بهره مند شوید و درخواست خود را جهت اعزام پزشک ثبت نمایید.

ویزیت پزشکی

مشاوره و یا درخواست اعزام پزشک به محل

مشاوره

دریافت وقت مشاوره تلفنی با پزشکان

در این بخش شما با دریافت وقت مشاوره می توانید با پزشکان ما در تماس باشید و در ادامه درصورت لزوم پزشک اعزام خواهد شد.

ویزیت در محل

دریافت وقت قبلی جهت چکاپ خانواده یا پرسنل شرکتها و سازمانها

علاوه بر اعزام پزشک به محل کار و یا منزل ، شرکت به صورت گروهی یک سری خدمات پزشکی را ارائه میدهد. در این زمینه خانه امید آماده عقد قرارداد با خانواده ها ، شرکت ها ، سازمان ها و ارگانها می باشد.

متخصص داخلی و غدد

متخصصان داخلی به تشخیص پزشک عمومی و پزشک اورژانس و در نهایت به درخواست خود بیمار جهت ویزیت بیماران قلبی-ریوی ، غدد و گوارش در مجموعه حضور دارند.

متخصص داخلی و غدد

دربافت وقت مشاوره و یا درخواست پزشک جهت معاینه

متخصص داخلی

مشاوره تلفنی و یا درخواست پزشک متخصص

معمولا بنا به درخواست پزشکان دیگر و یا نیاز بیمار با توجه به تاریخچه بیماری ، بیماران نیاز به پزشک متخصص داخلی و غدد دارند.برای رفاه حال بیماران خوشبختانه در مجموعه ما تعدادی متخصص داخلی و غدد حضور دارند.

مشکلات

چگونگی عملکرد متخصصان داخلی

یکی از سخت ترین تخصص ها از نظر تشخیص بیماری ، تخصص داخلی می باشد.به گونه ای که یک متخصص داخلی باید به بسیاری از بیماری های مربوط به دستگاه گوارش ، دستگاه تنفسی ، غدد و . . . اشراف داشته باشد تا تشخیص درست را برای بیمار داشته و در نهایت درمان به موقع و مناسب حال بیمار را داشته باشد.

ارتوپدی

ارتوپدی یکی از تخصص ها می باشد که حتی در زندگی روزمره نیاز به مشاوره آن داریم.چرا که علاوه بر اینکه بیماری های استخوان و مفاصل متعدد وجود دارد برای بهره گیری از سبک زندگی و برای جلوگیری از بیماری هایی از قبیل آرتروز گردن(مشاغل پشت میز) ، نحوه حرکت دادن عضلات و اندامها برای جلوگیری از آسیب های جدی آنها نیازمند مشورت با پزشکان ارتوپد می باشیم.

ارتوپدی

حل مشکلات استخوان ومفاصل

معاینه بالینی

اعزام پزشک متخصص ارتوپد به محل شما

بیماران ارتوپدی از جمله بیمارانی هستن که نیازمند استراحت و تحرک کم می باشند و لذا جا به جایی آنها مخاطره های زیادی را ایجاد می کند.از این رو شرکت با داشتن متخصصین ارتوپدی این معظل را برطرف کرده است.

مشاوره ارتوپدی

مشاوره جهت رفع یا جلوگیری از مشکلات احتمالی استخوانی و عضلانی

آموزش حرکات ورزشی مناسب جهت تقلیل درد و اصلاح فرم بدن و یا برطرف کردن مشکلات و بیماری خاص استخوانی و عضلانی.تجویز ساپورتهای طبی از جمله مچ بندها ، قوزک بند ، کمربند ، زانو بند و . . . برای برطرف کردن مشکل حرکتی قبل و بعد از جراحی ها.

اطفال و کودکان

اطفال و کودکان قشر حساس و آسیب پذیر جامعه هستند که باید با دقت زیادی در مورد مسائل پزشکی آنها صحبت کرد.بسیاری از کودکان از محیط های درمانی می ترسند و یا از رفتن به مراکز درمانی سر باز میزنند.ما اینجا هستیم تا این مشکلات را با اعزام پزشک به محل شما حل کنیم.

اطفال و کودکان

بهره مند شدن از معاینات و مشاوره های متخصصین ما

ویزت متخصص

معاینات دوره ای اطفال و کودکان

از آنجایی که اطفال از بیان مشکلات خود ناتوان هستند لذا برای دریافت پیغام هایی که اطفال بیان میکنند نیازمند متخصص اطفال و کودکان می باشند.از این رو تا قبل از اینکه مشکل به بحران تبدیل شود حتما از متخصصین ما استفاده کنید تا بهترین راه کارها را برای مشکلات احتمالی آنها ارائه دهند.

مشاوره تلفنی

دریافت مشاوره و حل مشکلات نوزادان و اطفال بدون مراجعه پزشک

بسیاری از مادران عزیز حرکات و یا چیزهایی از کودک مشاهده میکنند و احساس میکنند نوزاد دچار مشکل شده است.در صورتی که با یک تماس تلفنی می توانند از پزشکان ما راهنمایی بخواهند و احیاناً در صورت بروز مشکل احتمالی آن را برطرف کنند.در این خصوص حتما با ما در تماس باشید تا آرامش را به اطفال و کودکان خود بازگردانید.

تجهیزات پزشکی

فراهم کردن تجهیزات پزشکی جهت بررسی یک سری از فاکتور های بدن در منزل مانند فشارسنج ، تب سنج ، تست قند خون و . . . برای بیماران.

فروش و اجاره تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی از جمله تخت ، ویلچر و دیجیتال مناسب برای استفاده در منزل

فروش تجهیزات

کلیه تجهیزات و ابزارهای پزشکی

دستگاه تب سنج غیر تماسی ، دستگاه پالس اکسی متر ، دستگاه تست قند خون ، فشارسنج های دیجیتال بازویی ، فشارسنج های عقربه ای ، گوشی پزشکی ، ویلچر ، تخت ، کپسول اکسیژن و . . .

مشاوره خرید تجهیزات

دریافت مشاوره خرید و اجاره تجهیزات پزشکی

انتخاب دستگاه و ابزار مناسب برای بیماران یکی از دغدغه های خانواده های عزیز می باشد.ما در کنار شما هستیم تا بهترین مشاوره جهت خرید و یا اجاره تجهیزات را ارائه دهیم.